درباره شرکت

شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق

شرکت دانش‌بنیان صدور احرار شرق (صاشکو) در سال ۱۳۸۲ با هدف دستیابی به فناوری‌های پیشرفته توسط مهندس محمدحسن نظران در تهران تأسیس شد. این شرکت در سال ۱۳۸۵ با دستیابی به فناوری نانو موفق به حضور در این حوزه استراتژیک شد. در سال ۱۳۸۷ صاشکو اولین نانوبرند حوزه کشاورزی ایران را دریافت کرد. مهندس نظران در سال ۱۳۸۸ فناوری منحصربه‌فرد خود را ثبت کرد و در سال ۱۳۸۹ به عنوان فناور برتر انتخاب شد.

در سال ۲۰۱۲، او فناوری کلات‌های پیشرفته خود را در آمریکا و اروپا ثبت کرد. صاشکو در همان سال عضو رسمی تنها بورس بین‌المللی محصولات نانویی مستقر در انگلیس شد. در سال ۲۰۱۶ مهندس نظران به عضویت انجمن شیمی آمریکا درآمد و در سال ۱۳۹۵ به عنوان برگزیده نخستین فستیوال بین‌المللی جایزه بزرگ اختراعات ایران معرفی شد. این شرکت هم‌اکنون بر اساس اهداف استراتژیک خود، با تکیه بر فناوری کلات‌های پیشرفته، در حوزه‌های مختلف به دنبال تولید ساختارهای منحصربه‌فرد با اثرگذاری حیاتی و گسترده بر زندگی بشر است.

پخش ویدیو

معرفی برند بن زا

شرکت صدور احرار شرق با اتکا به فناوری پیشرفته "کلات‌های پیشرفته"، مکمل‌های تغذیه‌ای دام، طیور، آبزیان و زنبورعسل را با نام تجاری "بن زا" تولید و عرضه می‌کند. این مکمل‌ها با دارا بودن مزایای منحصر به فرد، به عنوان نسل جدید مکمل‌های خوراک در صنعت دامپروری شناخته می‌شوند. 

شرکت صدور احرار شرق با تعهد به نوآوری و ارائه محصولات و خدمات باکیفیت، نقشی مؤثر در ارتقای صنعت کشاورزی و دامپروری کشور ایفا می‌کند.

مزایای مکمل‌های بن زا​